Projektowanie - Zakupy - Montaż - Pomiary!USŁUGI ELEKTRYCZNE

Specjalizujemy się nie tylko w instalacjach fotowoltaicznych, ale również w instalacjach elektrycznych w budynkach. W swojej ofercie posiadamy bogaty wachlarz usług – wykonujemy bądź modernizujemy istniejącą instalacje, wykonujemy pomiary okresowe 5-letnie, usuwamy awarie, doradzamy na etapie projektowania i planowania zakupów. Usługi świadczymy zarówno dla klientów indywidualnych, instytucji publicznych jak i klientów biznesowych. Jesteśmy wyposażeni w urządzenia np. Sonel MPI 540 lub UT-593 UNI-T. Mierniki umożliwiają pomiar impedancji pętli zwarcia (również w obwodach z wyłącznikami RCD), parametry wyłączników RCD, rezystancja izolacji, rezystancja uziemienia, ciągłości połączeń ochronnych i wyrównawczych, natężenie oświetlenia.

Na wysokim poziomie w konkurencyjnych cenach!USŁUGI HYDRAULICZNE

Fachowe usługi hydrauliczne w Giżycku. Kompleksowo pomagamy, doradzamy i rozwiązujemy problemy z instalacjami wodnymi. Oferujemy – wymianę cieknących elementów instalacji CO i CWU, lokalizacje przecieków, modernizacje instalacji hydraulicznej, chemiczne czyszczenie zanieczyszczeń powstające w wyniku korozji rur CO i CWU. Wykorzystujemy urządzenie FERPRO PC407 ELIMINATOR, filtr magnetyczny COMBIMAG PC300.

SOLAR TECHNIK – BĄDŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO.

Działamy na terenie Giżycka oraz okolic.


ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Ta strona wykorzystuje pliki cookie!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Jeśli wyrażasz zgodę kliknij przycisk Akceptuję. Zgodę można w dowolnym momencie cofnąć w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Czytaj więcej…

Napisz do nas!
Zadzwoń Teraz!