OfertaDLA DOMU

Energia słoneczna jest coraz bardziej opłacalną i wartą uwagi inwestycją zarówno z perspektywy biznesu, jak i klientów indywidualnych. Decydując się na instalację fotowoltaiczną w swoim domu można zyskać nie tylko dostęp do samodzielnie produkowanej energii elektrycznej przez cały rok, ale i wykorzystać ją do ogrzewania domu czy zasilania pompy ciepła. Fotowoltaika jest bezpieczną dla zdrowia i środowiska alternatywą dla nieodnawialnych źródeł energii. Co zyskujesz, inwestując w nią już teraz?

Korzyści z instalacji fotowoltaiki w domu

Instalacja fotowoltaiczna dostarcza prądu i energii, przekształcając w nią pobierane przez ogniwa fotowoltaiczne promieniowanie słoneczne. Podłączona do instalacji elektrycznej i sieci energetycznej instalacja domowa może zapewnić wystarczającą ilość energii elektrycznej dla domu, ale i pozwoli wykorzystać ją np. do ogrzewania go zimą. Już same oszczędności związane z mniejszym zużyciem energii z sieci są wystarczającym powodem, by zainwestować w domową instalację fotowoltaiczną, ale korzyści jest obecnie znacznie więcej.

Dotacja 6000 zł na panele fotowoltaiczne Giżycko.

Dotacja 6000 zł

Każdy, kto zdecyduje się na wykorzystanie paneli fotowoltaicznych w swoim domu ma możliwość uzyskania 6 tysięcy złotych dotacji na wykonanie instalacji i przekształcenie swojego domu w samowystarczalną, bezpieczną dla środowiska elektrownię słoneczną. Biorąc pod uwagę, że skorzystanie z fotowoltaiki do ogrzewania domu zwraca koszty inwestycji już po kilku latach, a współpracujące z instalacją systemu grzewcze są tańsze o nawet 15 tysięcy złotych niż stworzenie przyłącza do ogrzewania gazowego czy na pompę ciepła, początkowe koszty instalacji nie są wygórowane.

Odliczenie od podatku dochodowego od fotowoltaiki Giżycko.

Odliczenie od podatku dochodowego

Instalacje fotowoltaiczne można odliczyć od podatku dochodowego. Podatnicy mogą odliczyć łącznie nawet 53 tysiące złotych za instalację fotowoltaiczną, rozkładając odliczenia na maksymalnie 6 lat. Co ważne, odliczenie od podatku przysługuje nawet dla osób korzystających z programów dotacyjnych np. „Mój prąd”.

Wieloletnia gwarancja na instalację fotowoltaiczną Giżycko.

Wieloletnia gwarancja

Panele fotowoltaiczne są niezwykle trwałe, a producenci udzielają na nie nawet kilkunastu lat gwarancji niezawodnego działania.

DZIAŁAMY W GIŻYCKU I OKOLICACH!JAK DZIAŁAJĄ INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE?

Decydując się na ogrzewanie domu przy wykorzystaniu energii słonecznej warto wiedzieć jak działa domowa elektrownia fotowoltaiczna i w jaki sposób energia pozyskana ze słońca może być przetworzona w darmowe ogrzewanie dla domu. Wytwarzana przez panele słoneczne i ogniwa fotowoltaiczne energia jest na bieżąco wykorzystywana w domu jako energia elektryczna oraz magazynowana w sieci energetycznej, jeśli dom produkuje jej więcej niż zużywa. Tzw. prosumenci, czyli konsumenci produkujący energię elektryczną mogą wykorzystywać magazynowaną w sieci energię na preferencyjnych warunkach, czerpiąc ją m.in. na potrzeby ogrzewania domu zimą.

Wieloletnie doświadczenie!POSTAW NA WSPARCIE EKSPERTÓW

Doświadczeni technicy, doradcy i twórcy projektów instalacji fotowoltaicznych dla naszych klientów mogą przygotować dla Państwa indywidualną wycenę i realizację projektu instalacji. Wykorzystując panele fotowoltaiczne do samodzielnej produkcji energii i ciepła w domu działają Państwo nie tylko na korzyść własnego budżetu domowego, ale i własnego zdrowia oraz stanu środowiska. Fotowoltaika daje ogromną niezależność energetyczną i pozwala wygenerować duże oszczędności na prądzie i ogrzewaniu, często przekształcając domowe ogrzewanie w całkowicie bezkosztowe. Przy prawidłowym utrzymaniu i konserwacji paneli fotowoltaicznych oraz systemu grzewczego, instalacja będzie służyła Państwu przez kilkanaście lat, bezawaryjnie i niezawodnie.

SOLAR TECHNIK – BĄDŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO.

Działamy na terenie Giżycka oraz okolic.


ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Ta strona wykorzystuje pliki cookie!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Jeśli wyrażasz zgodę kliknij przycisk Akceptuję. Zgodę można w dowolnym momencie cofnąć w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Czytaj więcej…

Napisz do nas!
Zadzwoń Teraz!